فروش مستقیم کفش بیمارستانی مردانه

یکی از ملزومات بیمارستانی پرکاربرد که مختص بیماران و پرسنل بوده و اهمیت زیادی را به خود اختصاص داده، کفش بیمارستانی می باشد. اکنون فروش مستقیم انواع این محصول از جمله کفش بیمارستانی مردانه در تنوعی از جنس، کیفیت و رنگ انجام گرفته و می توانید ضمن دستیابی به محصولاتی قیمت مناسب، آنها را با مشخصات دلخواه خود سفارش دهید.

فروش مستقیم کفش بیمارستانی مردانه

آشنایی با انواع کفش طبی بیمارستانی

آشنایی با انواع کفش طبی بیمارستانی محیط های درمانی همچون بیمارستان ها با وجود اینکه هر روز عملیات ضد عفونی انجام می دهند، اما باز هم در ریسک آلودگی های مختلف و عفونت های بیماری زا قرار داشته و به همین دلیل نمی توان پا برهنه در سطوح این مراکز قدم زد که در این صورت آلودگی ها از پا به بدن راه یافته و زمینه را برای ایجاد بیماری های بیشتر در آن فراهم می کنند.
با توجه به اهمیت همین موضوع، مراکز درمانی فوق، ملزوماتی مانند کفش بیمارستانی را در اختیار بیماران و پرسنل قرار داده تا با استفاده از آنها بتوانند گام های مطمئن تری بردارند.

اما یکی از بهترین کفش هایی که در این فضا وجود داشته و مورد استفاده قرار گرفته، کفش طبی بیمارستانی است که در ادامه شما را با انواع این کفش آشنا خواهیم کرد:

  1. کفش طبی بیمارستانی معمولی: از نوع صندل طبی چرمی بوده و بهترین اثربخشی را به همراه دارند، با استفاده از این کفش ها، پا ضمنِ مصون ماندن از آلودگی و عفونت‌های مختلف، حس راحتی بیشتری داشته و بنابراین سلامت این عضو مهم بدن به خوبی تضمین خواهد شد.
  2. کفش بیمارستانی یکبار مصرف: این نوع کفش ها بر خلاف نمونه قبلی، دارای جنس پارچه ای و نرم بوده و بعد از یکبار استفاده توسط هر شخص، دور انداخته می شوند، راحتی این کفش ها نیز به خوبی قابل حس بوده و از امکاناتی مثل قابلیت شستشو به دور می باشند.

توزیع کننده برتر کفش بیمارستانی مردانه

توزیع کننده برتر کفش بیمارستانی مردانه در حال حاضر توزیع کفش بیمارستانی مردانه توسط مراکز توزیع کننده برتر ملزومات بیمارستانی از جمله این مرکز در دست انجام بوده و بنابراین می توانید سفارشات عمده خود از این محصول را انجام دهید.
اما بهتر است با یکی از بهترین مدل های کفش بیمارستانی مردانه که با توجه به تقاضای بالا، مورد پخش و توزیع از این طریق قرار گرفته و شما نیز فرصت تهیه آن را خواهید داشت، آشنا شوید که آن کفش بیمارستانی مدل کالستر بوده که با چنین مشخصات و ویژگی های ممتازی همراه می باشد:

  • این محصول به شکل کفش دمپایی بوده و مطابق با ارگونومی پا طراحی و تولید شده است.
  • دارای بهترین زیره یعنی PU بوده و بسیار منعطف می باشد.
  • رویه ای از جنس چرمی درجه یک داشته و در رنگ های سفید، قهوه ای ، مشکی و عسلی دیده می شود.
  • دارای ساختار کاملاً طبی بوده و بنابراین ضمن مراقبت از پا، از خستگی و فشار به آن جلوگیری خواهد کرد.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید