فروشگاه دمپایی یکبار مصرف بیمارستانی در تهران

یکی از مهمترین و اصلی ترین وسایلی که در بیمارستان ها و سایر مراکز درمانی استفاده می شود، دمپایی است. دمپایی بیمارستانی برای راحتی بیماران، کادر درمان و همچنین سایر پرسنل به صورت گسترده امروزه در بیمارستان ها استفاده می گردد.

ولی با این وجود به دلیل تعدد مراکز فروش و عرضه، در بسیاری از مواقع خرید آن دشوار به نظر می رسد. در حالی که با کمی بررسی و جستجو در اینترنت می توان بهترین فروشگاه دمپایی یکبار مصرف بیمارستانی در تهران را پیدا کرد.  

فروشگاه دمپایی یکبار مصرف بیمارستانی در تهران

تفاوت دمپایی یکبار مصرف بیمارستانی و هتلی

تفاوت دمپایی یکبار مصرف بیمارستانی و هتلیدمپایی یکبار مصرف هتلی و بیمارستان از جمله کفش های راحتی می باشند، که در هتل ها، بیمارستان ها، درمانگاه ها، مسافرخانه ها و غیره … استفاده می شوند. این دمپایی ها با وجود اینکه شباهت های بسیاری به همدیگر دارند، ولی با این وجود تفاوت هایی نیز با هم دارند. از جمله تفاوت هایی که میان این دمپایی ها وجود دارد، می توان به موارد زیر اشاره کرد: 

  • کیفیت: یکی از مهمترین تفاوت هایی که بین این دو نوع دمپایی وجود دارد، به کیفیت آنها مربوط می شود. با وجود این که هر دو نوع دمپایی یکبار مصرف می باشند، ولی با این وجود از جنس ها و پارچه های مختلف تولید می شوند. دمپایی های بیمارستانی بیشتر جنس رویه پارچه گان را دارند. در حالی که جنس دمپایی های هتلی در بسیاری از موارد حوله ای است. 
  • طرح و مدل: از دیگر تفاوت هایی که میان این دمپایی ها وجود دارد، طرح و مدل آن ها می باشد. بیشتر دمپایی های هتلی مدل جلو بسته دارند، در حالی که بیشتر دمپایی های بیمارستانی جلو باز هستند. 
  • رنگ بندی: با وجود اینکه هر دو نوع این محصولات از تنوع رنگی بالایی برخوردار می باشند. ولی با این حال، در دمپایی های بیمارستانی از رنگ های استفاده می شود، که مناسب مراکز درمانی است. این رنگ ها بیشتر آبی، صورتی و غیره هستند، که برای روحیه بیماران و کادر درمانی مناسب است. اما در دمپایی های هتلی بیشتر رنگ سفید استفاده می شود و در استفاده از رنگ های دیگر هم محدودیتی وجود ندارد. 

بزرگترین مرکز فروش انبوه دمپایی بازار ایران

بزرگترین مرکز فروش انبوه دمپایی بازار ایرانامروزه خرید و فروش دمپایی بیمارستانی نیکو بازار بسیار گسترده و پر رونقی دارد. ولی با این حال، در بسیاری از مواقع خریداران به علل و دلایل مختلف دچار سردرگمی می شوند. وجود انواع کیفیت های مختلف این کفش ها و قیمت های متغیر سبب شده است که خریداران نتوانند به راحتی اقدام به خرید آن نمایند. اما می توان با کمی جستجو و بررسی بزرگترین مرکز فروش انوب دمپایی را در بازار ایران پیدا کرد. خرید از این مرکز مزیت های زیادی دارد و می تواند یک خرید قابل اطمینان و مناسب باشد. 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید