عرضه دمپایی روفرشی برای کودک

عرضه مدل های به روز و شیک دمپایی روفرشی، دمپایی صندل و دمپایی بیرونی برای کودکان دختر و پسر، با نرخ قیمت بسیار خوبی صورت می گیرد.
دمپایی کودک با توجه به تنوع طرح ها و رنگبندی هایی که داشته، دارای بازار بسیار داغ خرید و فروش بوده و تولید کنندگان داخلی یا خارجی معتبری توانسته کیفیت ویژه ای از این دمپایی ها را روانه بازارهای فروش نمایند.
دمپایی کودک در مدل های دخترانه و پسرانه، با توجه به اقتضای سنی هر جنسیت، تولید و در رنگبندی های ویژه ای عرضه شده که یکی از مدل های پرفروش و پرتقاضای این دمپایی، می توان به دمپایی روفرشی کودک اشاره کرد.

دمپایی روفرشی کودک


دمپایی روفرشی کودک
، از جنس پارچه حوله ای نرم و سبک، با رویه مقاوم تولید شده که عمدتا بر روی آن طرح های بسیار شیک و جدید فانتری یا عروسکی، نقش بسته تا به زیبایی این دمپایی افزوده باشد.

دمپایی روفرشی کودک


دمپایی روفرشی
برای کودک، مناسب کودکانی بوده که به تازگی راه افتاده و در خطر آسیب دیدگی هنگام راه رفتن بر روی سرامیک و یا فرش منازل می باشد. البته از این دمپایی ها به عنوان دمپایی تزئینی به ظاهر زیبا و شیک نیز مخصوص سنین پایین تر کودکان، استفاده می نمایند.

دمپایی روفرشی کودک

نمایندگی فروش دمپایی کودک

هم اکنون مدل های جدید و بسیار باکیفیت دمپایی روفرشی کودک را به شکل آنلاین از طریق نمایندگی ها و منابع اصلی فروش، در هر کجای ایران که هستید به راحتی سفارش خرید دهید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید