تولیدی بهترین دمپایی سفید بیمارستانی

دمپایی سفید بیمارستانی نوعی دمپایی سبک و راحت است که توسط کادر درمان و بیماران بستری شده در مراکز درمانی استفاده می شود. تولید این محصول پرکاربرد در کارخانجات و کارگاه های متنوع کشور با استفاده از دستگاه های پیشرفته و نیز مواد اولیه باکیفیت صورت می گیرد و در این مسیر از طرح ها به روز برای تهیه این محصول استفاده می شود امروز دمپایی سفید بیمارستانی متقاضیان زیادی دارد.

تولیدی بهترین دمپایی سفید بیمارستانی

انواع مدل دمپایی سفید بیمارستانی

انواع مدل  دمپایی سفید بیمارستانی

بیمارستان جزو فضاهای بسیار آلوده ای می باشد که افراد زیادی با بیماری های متفاوت وارد آن می شوند به همین خاطر رعایت نکات بهداشتی در این فضاها بسیار مهم است، استفاده از لباس و به ویژه دمپایی مناسب در مراکز درمانی به دلیل احتمال سرایت انواع بیمارها بسیار مورد توجه قرار گرفته و لذا باید دمپایی های راحت و بهداشتی برای بیماران تهیه شود. امروزه به دلیل بالا رفتن تقاضا برای تهیه آن بر تعداد تولید انواع دمپایی بیمارستانی اضافه شده در ادامه به بررسی انواع دمپایی بیمارستانی میپردازیم:

دمپایی یک بار مصرف بیمارستانی: تعداد زیادی از مراکز درمانی برای رفاه حال کارکنان و بیماران خود و توجه به بسیاری از نکات دیگر اقدام به خرید دمپایی یکبار مصرف می کنند. رویه دمپایی یک بار مصرف معمولا از جنس محصولی به نام اسپاند باند است که همان پارچه بافته نشده نازک می باشد که معمولا در ملزومات مراکز درمانی مانند ماسک و رویه تخت استفاده می شود. درصورت دوختن چند لایه آن به دو لایه, سه لایه و.. تقسیم می گردد.

دمپایی پلاستیکی بیمارستانی: در تولید این محصول از مواد اولیه ای به نام گرانول پی­ وی­ سی استفاده می شود که موجب نرمی و لطافت محصول تولیدی می گردد در تعریف گرانول باید گفت که این ماده اولیه نوع خاصی از پلیمر است که این ماده در ابزار مخصوص شکل­ دهی به محصولات نهایی مانند دمپایی تبدیل می شوند.

دمپایی طبی بیمارستانی: دمپایی طبی بیمارستانی نوعی از دمپایی بسیار سبک بوده که در مراکز درمانی استفاده می شود این محصول برای افرادی که دچار درد پا هستند یا پرسنل مراکز درمانی که در طول روز گام های زیادی برمی دارند بسیار مناسب می باشد.

فروشنده دمپایی سفید بیمارستانی بلور

فروشنده دمپایی سفید بیمارستانی بلور

فروش دمپایی بیمارستانی بلور توسط مراکز تولید این شرکت انجام شده و به دلیل کیفیت بالا و استفاده از مواد اولیه با کیفیت بهترین دمپایی سفید بیمارستانی تولید شده در کشور ما محسوب می گردد.

امروزه به علت ویژگی های بیان شده این محصول یکی از پرطرفدار ترین محصولات تولیدی بیمارستانی بوده و نیز متقاضیان زیادی دارد به همین دلیل نمایندگی های فروش دمپایی بیمارستانی بلور به صورت چشمگیری گسترش یافته و نیز اقدام به ارائه این محصول می نمایند با پیشرفت فضای مجازی امکان سفارش دمپای بیمارستانی بلور توسط سامانه های اینترنتی وجود دارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید